כללי

 1. בכל מקום בתקנון זה בו משתמשים בלשון זכר, הכוונה גם לנקבה.
 2. הוראות תקנון זה יחולו על כל שימוש ורכישה שיעשו על יד הלקוח (להלן "לקוח") באתר, ויהוו את הבסיס המשפטי לכל דיון בין הלקוח לבין שעוני שלזינגר.
 3. גלישה באתר ו/או רכישת מוצר המוצע למכירה בו, מהווה את הסכמת הלקוח לקבל ולנהוג לפי התקנון, לכן אם אינו מסכים לתנאי מתנאיו הוא מתבקש לא לעשות כל שימוש באתר.
 4. כל מחלוקת הנוגעת לרכישת מוצר או קבלת שרות באתר שיגרור כל הליך בירור או תביעה משפטית תעשה אך ורק בבית המשפט בראשון לציון. 

הרכישה באתר

 1. רשאי לבצע פעולה באתר כל אדם שהנו מעל גיל 18 וברשותו כרטיס אשראי תקף של אחת מחברות האשראי הפעילות בישראל.
 2. הזמנה באתר תתקבל ותשלח עבור הגולש באם התקיימו כל התנאים הבאים:
  1. המוצרים המוזמנים נמצאים ורשומים כקיימים במלאי במועד ביצוע ההזמנה.
  2. מולאו פרטי ההזמנה באופן מלא ונכון לצורך חיוב ומשלוח השעון ללקוח.
  3. ניתן אישור למימוש העסקה ע"י חברת האשראי / התקבל אישור בנק להעברה בנקאית.
  4. בדיקת ההזמנה ואישורה על ידי צוות שעוני שלזינגר .
  5. הזמנות שנתקבלו באתר יטופלו ויאושרו על ידי צוות שעוני שלזינגר באותו יום / לכל המאוחר ביום העסקים הבא.
 3. בסיום העסקה ואישורה ע"י חברת האשראי, יקבל הלקוח הודעה ובה אישור על ביצוע העסקה בצירוף מספר עסקה למעקב, אישור זה יישלח לכתובת המייל אשר הזין הלקוח בעת תהליך ההזמנה.
 4. בעת בחירה באופציית המשלוח חינם נשלח אליך את המשלוח תוך עד 10 ימי עבודה, בעבור איסוף עצמי ההזמנה שלך תהיה מוכנה לאיסוף בחנות בדיזנגוף סנטר תוך עד 7 ימי עבודה. 
 5. בעת רכישה באתר יידרש הלקוח להכניס למערכת את הפרטים הבאים: שם פרטי, שם משפחה, ת"ז, טלפון, ישוב, מיקוד, דואר אלקטרוני, כתובת למשלוח המוצר ופרטי תשלום. בהזנת נתונים אלו הלקוח מתחייב כי הם נכונים. יובהר בכל הלשון: הגשת פרטים אישיים כוזבים הינה עבירה פלילית ועל אחריות הלקוח למלא פרטיו המדויקים בעת ביצוע ההזמנה בכל סוגי הרכישות.
 6. רישום באתר וכן רכישה באתר מהווים רישום למועדון החברים של שעוני שלזינגר אשר מקנה הטבות ומבצעים אשר אותם אנחנו מדוורים באמצעות דיוור ישיר; מיילים והודעות. המידע אינו מועבר לכל גורם אחר, למעט ככל הנדרש להשלמת מטלות הרכישה (הנפקת חשבונית, פרטי משלוח וכו).
 7. אנו נוקטים באמצעי זהירות המתקדמים ביותר עבור רכישה בטוחה. אתר שעוני שלזינגר מאובטח באמצעות SSL והעברת נתוני כרטיסי האשראי באתר מתבצעת באמצעות רכישה בפורטל מבוטח .
 8. בכל משלוח שעון, יקבל הלקוח קופסת אריזה, תעודת אחריות, חשבונית וקבלה.
 9. שעוני שלזינגר אינה אחראית לעיכוב במסירת המוצר בשל סיבות שאינן בשליטתה: שביתות, עיצומים ותקלות טכניות אחרות, וכן באם הלקוח אינו זמין לקבלת המשלוח.
 10. מחירי האתר לרוב קבועים אולם שעוני שלזינגר שומרת לעצמה את הזכות לשנות את המחירים בהתאם לתנודות השוק, שערי מט"ח עלויות תשומות וכו מעת לעת
 11. אם לאחר ביצוע הזמנה התברר כי המוצר אזל, בשל נסיבות חריגות, שלא היו ידועות בעת ההזמנה, תודיע על כך החברה לצרכן תוך יום עסקים ותאפשר לו לבחור בין קבלת מוצר חלופי ושווה ערך או השבת מלא הכסף ששולם
 12. אם בתום לב נפלה טעות חריגה וברורה על פניה בתיאור המוצר ו/או מחירו, לא יחייב הדבר את החברה. החברה תאפשר לצרכן לבטל את העסקה ותשיב לו את מלוא הכסף ששילם

אחריות ותיקונים

השעונים עוברים בקרת איכות קפדנית טרם ההפצה ללקוח,
אנחנו נתקן ללא עלות את השעון במקרים הבאים –

 1. פגמי ייצור במנגנון השעון .
 2. פגמים שנגרמו בשימוש סביר בכפוף לתנאים המפורטים בתעודת האחריות המסופקת עם השעון .

החלפות

שעוני שלזינגר מתחייבים לפעול בהגינות ולעמוד במתן רמת שירות גבוהה. שביעות הרצון שלכם מהקנייה בשעוני שלזינגר חשובה לנו ולפיכך אנו מאפשרים את החלפת המוצר ובתנאי שההודעה על הצורך בהחלפה תתקבל תוך 30 ימי עבודה ושלא נעשה שימוש במוצר.
על הלקוח להודיע טלפונית כי ברצונו לבצע החלפה – ולשם כך הוא יוזמן לחנות בדיזנגוף סנטר בכדי לבחור ממלאי השעונים שלנו שלנו שעון להחלפה:

 1. החלפה בשעון באותו השווי היא ללא עלות.
 2. החלפה בשעון יקר יותר- ייעשה חיוב באופן יחסי על ההפרש.
 3. החלפה בשעון זול יותר – יינתן שובר זיכוי על ההפרש.

החזרות וביטול עסקה

 1. אם מכל סיבה השעון שקניתם באתר לא התאים לכם תוכלו להחזירו באריזתו המקורית תוך 14 יום לחנות בדיזנגוף סנטר ובתנאי שלא נעשה בו שימוש ולקבל זיכוי בהתאם לחוק הגנת הצרכן.
 2. הזיכוי יתבצע באופן בו בוצע התשלום תוך 14 ימי עבודה מיום ההחזר. 
 3. הודעה על הביטול תימסר לחברה באמצעות טלפון /מייל /טופס ביטול עסקה.

ט.ל.ח

התקנון עודכן ביום 05.05.2021 וניתן לשינוי בכל עת על ידי שעוני שלזינגר על פי שיקול דעתה הבלעדי וללא הודעה מראש.